Skontaktuj się z nami
511 206 206
Realizujemy kampanie na terenie całego kraju

Reklama mobilna w Big Mobile to nowoczesny sposób na wypromowanie każdej firmy – oryginalny, przyciągający wzrok i dlatego gwarantujący tak wysoką skuteczność w porównaniu do zwykłych billboardów.

Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, a także oferujemy kompleksową obsługę, jesteśmy w stanie dać ci tak dobre efekty w krótkim czasie. Nasze przyczepy reklamowe, mobile reklamowe, lawety reklamowe, pozwolą ci na przedstawienie swojej oferty najszerszej gamie odbiorców w twoim mieście. Poruszają się określonymi, wcześniej umówionymi trasami, które wyróżniają się najwyższym natężeniem ruchu.

Zasięg naszej reklamy mobilnej

Obsługujemy kampanie reklamowe na terenie największych miast w Polsce, a także tych mniejszych, między innymi w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Suwałki, Białystok, Lublin, Zielona Góra, Olsztyn, Szczecin, Toruń, Kielce, Konin, Rzeszów, Nowy Sącz, Opole, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Inowrocław, Radom czy Częstochowa.

Jesteśmy przygotowani do tego, aby poprowadzić dla ciebie akcję na terenie całego kraju – także jednocześnie w kilku miejscach, aby uzyskać jak najwyższą skuteczność.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat reklamy mobilnej w promowaniu twojej firmy, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Gdy masz dodatkowe pytania dotyczące reklamowania się z użyciem przyczep z mobilnymi billboardami, jesteśmy całkowicie do usług!