Skontaktuj się z nami
511 206 206
Realizujemy kampanie na terenie całego kraju

W Big Mobile specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze mobilnych kampanii reklamowych – razem z nami możesz uzyskać najlepszą skuteczność w przystępnych cenach!

Zakres naszych usług to:

projekt graficzny – wykwalifikowani i kreatywni graficy przygotują dla ciebie projekty plakatów na billboardy druk wielkoformatowy – zawsze w najwyższej jakości dźwiękowy spot reklamowy – zrealizowany w profesjonalnym studio przyczepy reklamowe – dzięki nim dotrzesz do tak dużej liczby odbiorców w niemalże każdym miejscu na terenie Polski

Nasza ekspozycja ruchowa włącza 8 godzin transportu przyczepy w wyznaczonym miejscu o wysokim natężeniu ruchu – łącznie co najmniej 100 kilometrów. To jedna z najbardziej efektywnych form reklamy, która pozwala na prowadzenie promocji niemalże wszędzie. Również oferujemy usługi ekspozycji stacjonarnej, która jest połączeniem atutów reklamy mobilnej i billboardowej.


Reklama mobilna – cennik

 • Projekt graficzny – od 200 zł
 • Druk wielkoformatowy – 250-300 zł
 • Przygotowanie spotu reklamowego – 245 zł
 • Przyczepa reklamowa (8 godzin – 100 km) – 230-350 zł

 • O cenie decydują między innymi: lokalizacja ekspozycji, liczba nośników reklamowych, czas i termin prowadzenia kampanii marketingowej. Koszty ustalane są indywidualnie z klientem.

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych cen, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie.


  Dlaczego warto wybrać Big Mobile?

  Nasza reklama mobilna pozwoli ci na dotarcie do wyselekcjonowanego odbiorcy – w tych miejscach, w których natężenie ruchu jest największe, również w centrach dużych miast, gdzie billboardy należą do najdroższych.


  Dzięki dużej powierzchni ekspozycji na naszych przyczepach reklamowych masz pewność doskonałej widoczności twojej reklamy. To powoduje, że jest ona znacznie bardziej skuteczna i przy tym tańsza od tradycyjnych billboardów, a kampanię można rozpocząć już w ciągu kilku dni.


  Reklama mobilna – zasięg naszej oferty

  Kampanie reklamowe prowadzimy na terenie miast: Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Olsztyn, Szczecin, Toruń, Kielce, Suwałki, Białystok, Lublin, Zielona Góra, Konin, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Inowrocław, Radom, Częstochowa, Rzeszów, Nowy Sącz, Opole, a także wielu innych!